Airbag

2nd August 2012

   Auta na súčiastky Šurany

Na prvý pohľad si možno poviete, že vo vašom vozidle sa cítite bezpečne a žiadne bezpečnostné doplnky nie sú potrebné. Tento názor väčšina vodičov zmení po prvej nehode, pričom samozrejme nikomu takúto nepríjemnú udalosť neprajeme. Lepšou cestou je poučiť sa ešte skôr, ako sa stane nešťastie a jednou z týchto ciest je aj tento článok. Je dobré si totiž radšej skôr uvedomiť riziká a nebezpečenstvá, ktoré na nás číhajú v cestnej premávke.

Určite by ste nemali zabúdať na pripravenosť auta na zimné obdobie, kde vám pri ťažšie zjazdných vozovkách pomôžu kvalitné zimné pneumatiky, prípadne snehové reťaze. Rovnako platí od minulého roka zmena vo vyhláške, podľa ktorej si musíte vaše vozidlo pred jazdou očistiť od snehu a ľadu. Táto zmena je veľmi priaznivá predovšetkým preto, že v minulosti zvykol byť padajúci sneh a ľad z väčších vozidiel a kamiónov rizikom pre ďalších účastníkov cestnej premávky. V súčasnosti si pod hrozbou vysokej pokuty radšej každý svoje auto očistí a pomôže tak sebe i ďalším. Pri kúpe auta by ste si mali všímať viaceré bezpečnostné prvky, ktoré váš automobil obsahuje.

Nevyhnutnosťou je už v súčasnosti viacnásobný airbag, ktorý by sa mal nachádzať na rizikových miestach vo vozidle, čiže pri miestach, kde existuje najväčšie riziko nárazu pri dopravnej nehode. Investícia navyše vo výške niekoľkých stoviek eur síce na istý čas možno zaťaží vašu peňaženku, na druhej stránke však môže pomôcť pri ochrane života vás i vašej rodiny. Určite radi oceníte kvalitný airbag, pričom viac informácií o tomto bezpečnostnom doplnku získate na webe http://www.tacho-airbag.sk/, kde môžete získať cenné informácie o predaji náhradných dielov a aj iných doplnkov ku vašim vozidlám. Na Slovensku v poslednom čase ubudli staré autá, ktoré už nespĺňajú bezpečnostné kritériá. Preto aj vám, pokiaľ takéto auto vlastníte, odporúčame radšej ho predať alebo zaviesť na autovrakovisko. Pri výhodných ponukách automobiliek si už aj za lacnejšie peniaze určite vyberiete typ vozidla, ktorý vám bude vyhovovať a predovšetkým bude oveľa bezpečnejší než staršie typy áut.

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Nekomentované »

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

RSS kanál pre komentáre tohto článku.

Vložiť komentár